معرفی طراحی سایت جی کی زی وب

اینترنت یک فرصت است؛ هم برای مردم ایران و هم کسب و کارهای ایرانی. پس لازم بود راهی آسان، مطمئن و کم‌هزینه برای ورود کسب و کارها به دنیای اینترنت وجود داشته باشد. راه‌حل ما برای این مساله، جی کی زی وب بود. راهی برای آنکه در غنی شدن و افزایش کیفیت وب فارسی، نقشی داشته باشیم.

در ابتدا جی کی زی وب فقط یک ایده بود ولی حالا پس از 8 سال تجربه کاری با اطمینان کامل می توان گفت یک همیار برای شما عزیزان می باشد که به راحتی بتوانین در تمامی زمینه های اینترنتی فعالیت کنید.

اهداف و نگرش های جی کی زی وب

طراحی سایت جی کی زی وب با اجتناب از تبلیغات مرسوم و ایجاد هیاهوی تبلیغاتی سعی کرده است تا در عرصه های مختلف همواره محصولات مناسب، کارا و به روز، طراحی نموده و با پیاده سازی حرفه ای و بی نقص محصول، کار را برای خدمات پس از فروش و پشتیبانی تسهیل نماید.

طراحی سایت جی کی زی وب مفتخر است تا همواره، از ابتدا تا هم اکنون؛ تجربه استفاده از متخصصین زبده و کارآزموده که غالبا در دوران تحصیل علاوه بر دریافت مدارک و طی مدارج علمی موفق به کسب افتخارات و موفقیت های تحقیقاتی و پژوهشی نیز شده اند را دارا باشد. این افراد با همکاری به شیوه های منعطف و غیر متعارف در کنار یکدیگر بازوهای پرتوانی هستند که می توانند در ارائه سرویس های مختلف به شیوه ای غیر تداخلی به فعالیت بپردازند تا نتایج حرفه ای فعالیت هایشان در غالب سامانه های نرم افزاری استاندارد و به روز منعکس گردد.

 

تجربه سال ها ارتباط مستقیم با کاربران مختلف با سطوح دانش متفاوت و سطح درخواست های گوناگون و تجربه در نصب، راه اندازی و پشتیبانی نرم افزارهای خاص منظوره بر روی بسترهای مختلف اعتماد و نظر مثبتی را برای مشتریانمان به وجود آورده است که می توانند بر روی نظرات و محصولات طراحی سایت جی کی زی وب اعتماد ایجاد نمایند.

مهمترین خدمات

تماس مستقیم

ساعات اداری

شنبه تا چهارشنبه: از 11:00 تا 20:00

پنجشنبه: از 12:00 تا 18:00

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار و مقالات و اطلاعات مربوطه به طراحی سایت و خدمات ویژه طراحی سایت جی کی زی وب با خبر شوید.